Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekkal és biológiával hová...

Matekkal és biológiával hová lehetne tovább tanulni?

Figyelt kérdés
A kémiát és a fizikát nem szeretem és orvosira nem szeretnék menni
2013. júl. 30. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Márpedig főiskolán a biológia állandó társai a kémia és a fizika. Választhatsz: vagy megközelíted őket a biológia felől, vagy lemondasz erről az irányról, és inkább a matekos irányba mész el.

Nem tudom, hogy engedik-e párosítani a két tárgyat. Ekkor tanári szak, matek-biológia szakos tanár lehetsz. Bár fizika és kémia ott is van, nem fogod megúszni.

2013. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a biológus jutott az eszembe, ha a kémia nem érdekel.

Pedig biosz-kémia-matekkal mehetnél pl. gyógyszerészetire is.

2013. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biológia alapszakon is rengeteg kémia van. Én is csak azzal tudok egyet érteni, hogy próbáld a biológia oldaláról megközelíteni a dolgot.(Én sem vagyok oda a kémiáért, de nem mondok le az álmomról e miatt.)
2013. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biosz és kémia összefügg sajnos, vagy szerencsére.

És sajnos matek mellé sok helyen kell a fizika is, szóval ez nem egy túl szerencsés párosítás.

2013. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!