Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociológia BA után mit...

Szociológia BA után mit tanuljak, amivel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Maradjak a karon, statisztika, egészségpolitika, humánökológia? Menjek más egyetemre, közgáz-félére? Mihez jó ez az alapképzés amit van értelme elvégezni? Valamilyen OKJ, szakképzés?

Vagy kezdjek tök mást, pl. mérnöki BA-t? Bár nem tudom mennyire menne, el is fogyna a finanszírozott évem és nincs pénzem..



2013. aug. 24. 23:46
 1/2 anonim válasza:
Elvégezhetsz egy MA-t is ebből, az csak 2 év és reménykedhetsz hogy lesz munkád, vagy ha szereted a matekot akkor tök jó ötlet a mérnöki szak vagy az informatika, talán a pszichológiát javaslom, lehet hogy elkél manapság. Ha nincs pénzed akkor nem ajánlom a diákhitelt, nagyon sokat tudnák róla mesélni. (nem vagyok Dh-s de azért utánajártam)
2013. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak a mérnöki egy tök új BA, oda ez kb. semmit nem számít be. A vége pénzbe kerülne, meg ugyan jó matekos voltam, emelt érettségim is van, nem tudom, mennyire menne.

Pszichológiával ismerőseim nem találtak munkát, meg ott az MA se ér sokat, szakosodni kell, ami sok pénz. És idő.

2013. aug. 26. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!