Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most végeztem 4 éves kereskede...

Most végeztem 4 éves kereskedelmit, ez után éretségire szeretnék menni viszont mivel főiskolára szeretnék később menni kérdéses hogy jó lenne e az esti éretségi. Vagy a a nappali és az esti között nincs különbség?

Figyelt kérdés
Esti éretségi vs Nappali éretségi Főiskolához

2013. aug. 27. 12:52
 1/4 anonim válasza:
Gondolom a négy év alatt már megtanultál tanulni a kereskedelmiben. Ha úgy érzed, hogy elég fegyelmezett vagy az önálló tanuláshoz, akkor az esti is jó lehet, így akár még dolgozni is marad időd. Csak arra vigyázz, hogy ne egy lehúzós kamu iskolába jelentkezz, hanem lehetőleg állami fenntartásúba.
2013. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt a hangsúly nem rajtam van , hanem azon hogy tegyük fel estin 4es tanulóként végzek, az egyen értékűnek számít e avval mint ha én ugyan ezt tettem volna meg csak éppen 2 éves nappalin. mivel most 2 éves estire megyek és mivel utaznom kell hozzá mert nem helybe van így igen dolgozni is szeretnék közbe stb. Viszont ez után mennék tovább tanulni és ezért foglalkoztat ez a kérdés.
2013. aug. 31. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2016. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik suliba

jártál ?

2019. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!