Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Természet tudományi tagozatra...

Természet tudományi tagozatra 4 tantárgyból melyik kettőt válasszam?

Figyelt kérdés
Főként reál beállítottságú vagyok és szeretnék bejutni egy nevesebb gimnáziumba ami esetemben a Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium. Namostan! A központi felvételi nem jelent nagy gondot...készülök rá mert tudom, mit kell megtanulnom és megértenem, begyakorolnom stb... De! A természet tudományi tagozatra szóbeli felvételi vizsga is kell, ami négy lehetséges tantárgyból áll: matematika, fizika, biológia, kémia. Bármennyire is fura ez fog ki rajtam leginkább, hogy ezekből melyik kettőt válasszam! Ebben szeretném azoknak a gimnazistáknak a segítségét kérni akik sikeresen felvételiztek reál tagozatba!

2013. szept. 5. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyrészt matek (abból van központi is, nem?), másrészt meg azt válaszd, amelyiket jobban szereted, vagy jobban tudod. Ha mindegy, melyiket választod, válaszd azt, amiből jobban fel vagy készülve, legyen kevesebb dolgod év

közben, s legyél magabiztosabb.

2013. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a matek mellett a fizikát választanám,esetleg a kémiát,de a bioszt nem.
2013. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!