Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánljátok az elméleti közgazd...

Ajánljátok az elméleti közgazdaságtan érettségit?

Figyelt kérdés

A magyar, matek, angol, töri mellett választott tantárgyam már az info, most 11-es vagyok és májusban angolból előrehozottat teszek valószínűleg, egyébként már van komplex középfokúm belőle.

Közgazdasági szakközépiskolába járok, heti 4 közgazdaságtan órával.

Valószínüleg nem fog beszámítani a jelentkezésemnél, mert műszaki egyetemre készülök.

Csak az érdekelne, hogy mennyire volt nehéz felkészülni, mennyire volt nehéz maga a vizsga?


2009. nov. 4. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem számít bele, akkor próbáld meg. Én is közgáz suliba jártam, de nem volt az a pénz, amiért én ebből érettségiztem is volna, bár nekem is kellett járnom be órákra, és próbaérettségit írni, ami 37% lett, de úgy, hogy tényleg semmit nem vágok ebből az egészből. Szóval megbukni nem fogsz:)
2009. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!