Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem valamit ajánlani?

Tudnátok nekem valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
az érettségi eredményeim sz*rok lettek, most van vissza egy tantárgyam,de szeretnék menni továbbtanulni jövőre,de másik városba szeretnék menni.. egyetemre fix,hogy nem kerülök be, de érdekelnek az idegenvezetői képzések, informatikai képzések. Tudnátok ilyen iskolákat Pécsen,Veszprémben,ahol lehet ilyet tanulni? akár Budapest is szóba jöhet. valamint ha elmegyek egy ilyen képzésre,valamelyik kollégium tud nekem helyet biztosítani? vagy ha csak egyetemre,főiskolára kerül be valaki,csak azok tudnak kollégiumba meni,ha felsőoktatásban tanulnak? a válaszokat előtr is köszönöm.

2013. okt. 13. 22:18
 1/5 A kérdező kommentje:
elsősorban okj-s képzések érdekelnek,és hogy ilyen iskolák is tudnak e biztosítani kollégiumot..
2013. okt. 13. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Iskola függő hogy van-e kollégiumi elhelyezés, sok okj iskola tud kollégiumot biztosítani.

Idegenvezető akkor éri meg ha beszélsz nyelveket, angol az alap, de egy másik is kell hozzá, különben semmit sem ér.

Sajnos nincs olyan honlap ahol minden suli minden képzése megtalálható. Egyesével kell bogarászni a neten, jobb megoldás nincs.

2013. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. okt. 14. 16:35
 4/5 anonim válasza:
Menj egyetemre finanszírozósra könnyű bejutni, elmész levelezőre, mellette melóból megvan a pénz, és a végén lesz egy diplomád;
2013. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemrossz ötlet második válaszoló! :DD kössz,de inkább államira megyek ha majd tudok! :D vannak alacsonyabb pontszámúak is.
2013. okt. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!