Mennyit ér ez a képzés?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni Londonba dolgozni, januártól talán lenne is 1 munkalehetőség, gondoltam addig elvégzek egy gyorstalpaló pincér tanfolyamot, ezt ugyan nem kérik azon a helyen, de ha mégsem jönne az össze talán könnyebben találnék munkát ... mit tudtok erről a képzésről, megéri?


[link]



2013. okt. 31. 12:14
 1/2 A kérdező kommentje:

ezt írták arra a kérdésre, hogy milyen végzettséget ad ez a képzés :

"Az Akadémia felkészít az interjúra és egy erős alapot ad. A kurzus végén egy felnőttképzési oklevelet kapsz. A nálunk megszerzett tudással bátran tudsz külföldön munkát vállalni, amelyben szintén tudunk segíteni."


Az engem nem érdekel, hogy segítenek munkát találni, de az igen, hogy mi ez a felnőttképzési oklevél???

2013. okt. 31. 16:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy külföldön nem annyira nézik ezt a papír dolgot. Főleg ha nem is ilyen nemzetközi valami, hogy több nyelven is bele van írva a végzettség. Aki kiment külföldre nem mindenki úgy kezdi, hogy egyből pincérként, max. valami konyhai kisegítő, és utána szépen lépésről lépesre halad felfele a ranglétrán. Ami ennél a képzésnél fontosabb hogy magabiztos jó nyelvtudás legyen a háttérben, főleg ha ugye ki is kell szolgálni a vendégeket adott esetben. Ez a szöveg inkább ilyen jó marketing fogásnak tűnik így első olvasatra, amit a képzésről írtak :S
2013. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!