Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én már járok egy államilag...

Ha én már járok egy államilag támogatott nappali alapképzésre, és emellett még egy főiskolára szeretnék jelentkeznik, akkor azt megtehetem szintén nappali képzésen? És ezt az állam támogatja? Másodéves egyetemista vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

igen

igen

addig, ameddig nem szerzed meg az első diplomádat, annyiszor jelentkezel, ahányszor csak akarsz és bírod. Össz 12 félévig

2009. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, támogatja. De ezen a linken sok hasznos infót találsz a párhuzamos képzésről:


[link]

2009. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A link egy kicsit elbizonytalanított. Kiegészíteném a kérdést annyival, hogyha (a számok csak a példa kedvéért) 6 félévet megcsinálok itt, 2 félévet ott, akkor az 8-nak számít, ha az utolsó 2-2 félévet itt és ott egyszerre csináltam, vagy csak 6-nak. Előre is köszönöm a válaszokat, remélem érthetően fogalmaztam! :D
2009. nov. 16. 17:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez még lemaradt: a BA befejezése is "diplomának" számít?
2009. nov. 16. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. Ha a harmadik félévedben kezdesz a másik szakodon, akkor az elhasznált félévek egynek számítanak, attól függetlenül, hogy két szakon tanulsz. Ha pedig később kezded el a másik fősulit, akkor viszont már két félévnek számít. Ha most másodéves vagy, és jövő év szeptemberében kezdenéd a másik sulit, akkor neked már két félévet fog elvenni.

Én így tudom, ha tévednék, javítson ki vki. :-)

2009. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írtam az info@felvi.hu címre, majd ők megmondják a frankót.
2009. nov. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!