A CEU-n érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Közép-Európai Egyetemre gondolok. Ha jól tudom amerikai diplomát is ad. Én Pénzügy mesterre szeretnék oda menni. Aztán pedig az USA-ban dolgozni. Tapasztalatok?

2013. nov. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2013. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől egy picit bővebben? :)
2013. nov. 17. 01:11
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább MBA + egy cfa vizsga
2014. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÉN ELTE proginf BSc után mennék Msc in IT management-re vagy applied mathematics-ra.

Érdemes?

Külföldön akarok nagy karriert befutni.Hozzáteszem 4 éves szakmai tapasztalatom van,erős angolom.

2014. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

IT management-re szakmai tapasztalattal lehet menni mint az MBA-ra, és hasonló is mint az MBA, tanulnak pénzügyet, számvitelt, marketinget stb. csak annyi IT van benne, hogy IT stratégiáról meg technológiai innovációról szóló kurzusokat tartanak.

[link]

Ha csak szimplán vezető akarsz lenni, lehet érdemesebb lenne az MBA-t választani, ha meg külföldre akarsz menni, akkor lehet szintén érdemes lenne valamelyik Nyugat-Európai intézménybe megszerezni (Insead, LBS stb.) Tudom, hogy drágák, de a CEU se olcsó :)

Az MsC meg két éves, bár amilyen kemény matek van az elte proginfón, nem tudom mennyi újat tanulnál.

2014. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!