Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetek e ilyen problémával...

Mehetek e ilyen problémával rendőrnek?

Figyelt kérdés
14éves vagyok,174cm 60kg 3éve birkózok ,és 1éve rendszeresen kondizok,elég jó erőnlétem van Kiskunhalasra szeretnék menni továbbtanulni a Vári Szabó István-ba rendészetire,és rendőr szeretnék lennni,viszont kiskoromban 1hónaposan volt egy komoly szívműtétem,ami azóta teljesen jól működik,mindent csinálhatok,és tudok is,semmiben nem gátol meg,ugyan úgy sportolok,ugyan úgy élek,így felvesznek oda továbbtanulni?vagy ha esetleg visszamegyünk kontrollra és íratunk egy papírt,hogy minden rendbe van,és hogy engedélyezzék?

2013. nov. 19. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel, ez szerintem nem lesz probléma.
2013. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!