Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diszkalkuliásként jelentkezhet...

Diszkalkuliásként jelentkezhetek pszichológia szakra? Melyik tantárgyat válasszam a matek helyett az érettségin, ha ebbe az irányba akarok tovább tanulni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 9-es válaszodnak már van értelme. A többinek nincs :)
2014. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És te hogyan segítettél a kérdezőnek?:)
2014. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. kétszer válaszoltam már a kérdésnél, amiben leírtam, hogy lesznek gondjai a matekkal, mert van bőven


2. kijavítottam az irreleváns, rossz válaszodat

2014. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy van matek bőven egyrészt túlzás, másrészt nem válaszolja meg az eredeti kérdést: Melyik tantárgyat válasszam?

Ellenben én adtam választ, méghozzá hasznosat, ami a konkrét felvetett kérdésre válaszolt.

Az, hogy volt számodra irreleváns része a válaszomnak, még nem nem ront az értékén:)

("Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!")

A felajánlás továbbra is ott van, a párom továbbra is diszkalkuliás pszichológus hallgató, és szívesen segít megválaszolni a kérdéseit a kérdezőnek. ^_^

That's it.

2014. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez a része teljesen oké, de a felajánlásod utáni válaszod abszolút indokolatlan és félrevezető. Csak arra akartam reagálni, nehogy a kérdező azt higgye, egyetemenként változó, milyen tárgyakkal jelentkezhet pszichóra.
2014. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!