A matek szak mit takar?

Figyelt kérdés
ha matek szakra megyek akkor mi lesz belőlem ha elvégzem? úgy hallottam hogy csak matektanár lehet belőlem meg hogy nagyon nehéz, nos én szeretem meg jó is vagyok matekból de így nem szeretnék matek szakra menni hogy tanár legyek egy középiskolában
2013. nov. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Gyakorlatias tantárgy, sokat kell seggelni felette meg kellenek a középiskolás alapok. Mesterképzésen pedig szerintem bármelyik mérnök szakot fel lehet venni rá egyébként nem csak a matektanárt.
2013. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Az öcsém matek szakon végzett, most bankban dolgozik baromi sok pénzért, előtte biztosítónál volt vezető beosztásban. Szóval hajrá.
2013. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Sőt, a mostani helyzetben már pont hogy nem lesz belőled ezáltal matektanár. Az idei évtől osztatlan a tanárképzés, csak akkor leszel tanár, ha eleve tanár szakra mész.
2013. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Matematika szak.. nem seggelni kell gondolkodni. magolással nem sokáig bírod. Sok az óraszám sok a házi, de ha jól kezded és folyamatosan készülsz akkor belerázódsz. Hogy mi lehet belőled? Szinte akármi. Matematika a legerősebb szak akár mit nézel : Pénzügyi egyetem, Közgazdasági egyetem, Műszaki egyetem, Szóval értékesítésben, akármilyen mérnökként, informatikusként is tovább tanulhatsz, amihez kedved van. Emelt szintű matek,jól sikerült érettségivel akármit tehetsz.
2014. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző válasz írója voltam. Ha gondolod írj privit. Matek szakon vagyok tudom milyen ez az egész.
2014. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!