Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tanuljak, ha...

Milyen szakmát tanuljak, ha ezekből vagyok jó?

Figyelt kérdés
Akármennyit gondolkodtam, nem jutott eszembe semmi olyan, ami tetszene és jól is lehet vele keresni. Biológiából, geometriából vagyok jó, a kémiát is könnyen megértem. Szerintetek milyen szakmát lehetne tanulni? Orvos, ápoló nem szeretnék lenni. Csak ötleteket adjatok kérlek!
2013. nov. 23. 19:10
 1/6 anonim válasza:
100%

Gyógyszerész? Esetleg valamilyen kutató (szép pénzért ha tehetséges vagy).

Amúgy a kémia tanárok is nagyon megbecsültek mert kevés van belőlük, de ők kevesebbet keresnek mint a fent felsorolt foglalkozásbeliek.

2013. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kémikus?

Vírus kutató ?

DNS kutató stb?

2013. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhet még! :) Mindkettőtöknek ment a zöld kéz. :)
2013. nov. 23. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

a kutatási területek önmagukban nem indulnak...

lehetsz pl. biológus, vagy kémikus, és most nem a tanári feléről beszélek.

a geometriát ebből a szempontból felejtsd el, mert csak geometriából nincs felvételi, se oktatás. az vagy matek, vagy semmi.

A kémia, és biológia viszont eléggé lehatárol, és igen, a fentiekből egyet értek még a gyógyszerésszel.

Esetleg valami képalkotó diagnosztikára tudsz menni. Ez van Kaposváron. Vagy valami ilyen eü analitikus szakra.


[link]


Ha ezen az oldalon a részletes keresési feltételekre rámész, akkor a legalsó pontban tudsz keresni tárgyak szerint, amiből jó vagy.

Látok pl. itt még mezőgazdasági szakokat, mint borász, meg ilyesmi, de pl. ott van a környezetmérnöki

2013. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. nov. 23. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök, biomérnök
2013. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!