Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha úgy döntöttem...

Mit csináljak ha úgy döntöttem abbahagyom az egyetemet?

Figyelt kérdés

Azért döntöttem így, mert én ezt nem tudnám végigcsinálni nagyon nehéz nekem és rengeteg dolgot nem értek vagy egyszerűen nem érdekel. Sajnos keresztféléves képzések olyan szakirányon amelyek engem érdekelnének nem indulnak. És nem mehetek okj-ra sem mert jövőre leszek 21 éves és 0.os voltam a szki-ban. Rossz az is, hogy nincs dákigazolványom és az ideiglnest csak 3 hónapra adják.

Nem értem miért kellett ennyire megváltoztatni az okjk rendszerét.... Valaki esetleg tudna olyan helyet mondani budapesten ahol kereskedelmi okj indul keresztfélévesen?



2013. nov. 27. 11:20
 1/1 anonim válasza:
Szia! Velem ugyanez a helyzet. Én az Üzletemberképzőbe megyek, ha minden igaz.
2013. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!