Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szükség lesz építész mérnökre...

Szükség lesz építész mérnökre akár nálunk akár külfödön?

Figyelt kérdés

6 éves koromban elhatároztam hogy az leszek.Azóta se változott.11 éves vagyok

de aztkérdezném hogy szükség lesz-e rá?Szeretnék valami jól fizető munkát amit méghozzá szeretek is.Mert hiába szeretem ha nem lehet megélni belőle


szóval szükség lesz 9-10 év múlva rá?AKárMagyaro.-n vagy külföldön?



2013. nov. 30. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj! Fellapozom a kristálygömbömet!
2013. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
najó...9-10 év elég sok idő ez tény
2013. nov. 30. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Építészmérnökként el lehet helyezkedni, bár elég nehezen. Sajnos az építészmérnökök élete nem könnyű és szerintem 10 év múlva sem lesz az.
2013. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom jövőre fog végezni. Ő nagyon szépen rajzol, még gimi 9-ben elhatározta, hogy ő építészmérnök lesz azért, hogyha lesz családja el fogja tudni tartani őket. Jövőre végez, és eléggé kétségbe van esve, mert itthon nincsen kilátás hosszútávú munkaviszonyra. Több kivitelező- és tervező cégnél volt már gyakornok, de mind tönkrement egy fél éven belül. Persze ebbe belejátszik az is, hogy a cégek bizonyos idejű fennállás után csődöt jelentenek be, és új néven futnak tovább, más keze alatt, így nem kell adót fizetniük. De visszatérve a kérdésedhez: még nagyon fiatal vagy, mire érettségizel sok változáson fogsz keresztül menni, akár meg is változhat az orientáltságod, vagy a környezetedben lesz valami változás, ami miatt másfelé fogsz érdeklődni.
2013. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!