Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Remélem jó helyre írok)...

(Remélem jó helyre írok) Milyen sulit ajánlanátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Már második éve tanulok a Petrikben és egyre jobban kezdem érezni, hogy nem volt jó döntés hogy oda mentem és egyre többet gondolkoztam rajta, hogy átmegyek egy másik suliba.Nem érzem oda valónak magam, nem érzem, hogy sikeresek lennének a tanulmányi eredményem ha maradnék.Ráadásul sokszor érzem sz@rul magam főleg kémia órák előtt/közben bár közre játszik, hogy valamiért utál a tanár és már fenyegetett is meg.Arra lennék kíváncsi milyen suliba tudnék úgy elmenni, hogy nem igazán tudom még mit akarok kezdeni magammal.Olyan sulit ahol emiatt a plusz 1év miatt nem érezném, hogy levagyok maradva és betudnék illeszkedni.Bármilyen ötletet tanácsot elfogadok.Előre is köszönöm.[16F]

2013. dec. 3. 11:27
 1/2 anonim válasza:

Szia.Én is ugyan így vagyok.Kémia tanárom megfenyegetett már,nem tudom hogy van-e értelme itt folytatnom,de még is maradnék.De sajnos a legjobb barátom az osztályból is elköltözik,semmi értelme folytatnom,úgyhogy szerintem én átmegyek más suliba.

Bocsi hogy nem tudtam segíteni.

15/L

2013. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem már csak a barátok tartanak ott de igazából már csak azon gondolkozom hogy mikor és hova menjek majd.Ha csak a tanárral lenne gondom nem törődnék vele de nem is megy meg hányingerem van mindig miatta és már az idegességtől a fejem is fájni szokott.köszönöm a válaszodat azért
2013. dec. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!