Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus-vendéglátás? Érdemes...

Turizmus-vendéglátás? Érdemes ilyen szakon továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék egyetemre jelentkezni. Mivel imádok főzni, az álmom az, hogy valamilyen vendéglátói területen helyezkedjek el. Az a baj, hogy mindenhonnan csak azt hallom, hogy ilyen végzettséggel egyre nehezebb elhelyezkedni. Véleményeket szeretnék ezzel kapcsolatban, valamint azt, hogy ha érdemes még ilyen szakon tanulni, akkor melyik egyetemet ajánljátok?

Köszi!



2014. jan. 5. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én főiskolai szakon végeztem el. Még egyszer biztos nem mennék oda. Bár ha ez az álmod talán nem fogod megbánni. Szerintem mindegy melyik egyetemre mész. Pl. a Corvinusnak lehet jó neve van, de a színvonalat hagyjuk (találomra osztályozó tanárok, le nem adott órák, stb-persze ez máshol is így van...)
2014. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából szeretném ezt csinálni, de nagyon tanácstalan vagyok, aztán már lassan le kéne adni a jelentkezést is..köszi a választ azért!:)
2014. jan. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!