Szerintetek felvesznek a Miskolci Herman Ottó gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Félévkor tesin és magatartáson kívül mindenből 5-ös leszek, kedvenc tantárgyaim: Biológia, Kémia, Angol, tesi(csak a gimnasztika nem megy, ezért is leszek négyes)Megyei biológia versenyen tavaly 12. helyezett lettem, azért csak 12. mert tele volt állatokkal és növényekkel, amik nem mennek túl jól, én az emberben vagyok otthon, orvos szeretnék lenni. Félek a matek és magyar központitól, ami holnap lesz, mert 4 évig olyan magyar tanárunk volt aki az ötösért a kettes szintű dolgokat kérdezte, mindent amit tudok magyar előkészítőn tanultam meg amit más tanár tart. Matekból voltam már megyei 13. helyezett, de az elég régen volt, azóta nem annyira szeretem a matekot, mondjuk egy négyesem sincs belőle... Szerintetek felvesznek a Hermanba Biológia tagozatra?

2014. jan. 17. 08:21
 1/5 anonim válasza:
Magyar központi nagy része a nyelvtanra megy rá.. Az eleje nyelvtan aztan szovegertes es a vegen egy fogalmazas. A matek szint ugy konnyu.. lesz igaz/hamas diagramm leolvasas .. logikai feladatok.. meg1-2 nehezebb feladat. ha elered azt a pontott amit a suli ker.. es a szobelin nem parazol akkor mar csak a "felvetelt nyert"-es papirt kell varni!:) vagy is. nekunk ezt mondta az osztalyfonokunk.. sok sikert holnapra!:)
2014. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly a megyei biológia versenyen 11. helyezett lettem. Kitűnő vagyok, ma írtam a központit. Én is a Herman Ottó Gimmnáziumba szeretnék bejutni, nem biológia tagozatra. A te központid hogy sikerült?
2014. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Simán felvesznek, ne aggódj. :) Én is bioszos vagyok a Hermanban, örülök, hogy ide szeretnél jönni. :)
2014. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérdező, és a 2.válaszoló, nektek hány pontos lett a központi? És 2.válaszoló, te mire szeretnél menni? Én is szeretnék bekerülni :)
2014. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. :) A matek rosszul, a magyar viszonylag jól. Én NYEK-es angolra szeretnék jelentkezni. :)
2014. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!