Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Az lenne a tervem ,hogy ha végzek a jelenlegi sulimmal (végzős járműfényező) letennék még egy szakmát... ez nagy butaság lenne szerintetek? De viszont egy pékre gondoltam ami nem nagyon hasonlit a mostanihoz. Közbe járnék diákmunkára stb... csak az megint 3 év lenne. Sajnos anyám ellenzi a dolgot mert hogy ő nem fog tovább eltartani engem. Menjek el dolgozni szerinte. Szerintetek jó ötlet még 1 szakma?
2014. jan. 23. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 leszek nyáron
2014. jan. 24. 04:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanulni sosem butaság, azzal csak több leszel.

Anyukádat nem értem igazán, bár az anyagi körülményeiteket sem ismerem, mert említést sem tettél róla. Nekem az a természetes ha amíg akar addig tanuljon a gyerek.

Semmiképpen nem butaság, de ingyenesen csak egy szakmát szerezhetsz, arról tudsz?

2014. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs sok pénzünk :(

Igen természetesen tudok

2014. jan. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!