Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Avasi gimnázium, német kéttann...

Avasi gimnázium, német kéttannyelvű része nagyon nehéz? SŰRGŐS

Figyelt kérdés
Hétfőn kéne leadni a jelentkezési lapokat, de azt mondják, hogy nem jó az avasi. Nektek mi a véleményetek erről? Van aki esetleg oda jelentkezik? (A központim 82 pontos, és kitűnő voltam) Köszi előre a válaszokat! :)

2014. jan. 25. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A német kéttan elég tanulós, mint általában minden kéttannyelvű képzés az szokott lenni. Azt nem mondanám, hogy nem jó az Avasi. Tény, hogy sok függ attól, hogy milyen tanárokat fogsz ki. Remélem tudtam segíteni :)
2014. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2014. jan. 26. 14:30
 3/3 anonim válasza:

Szia!Remélem jelentkeztél:) mert én oda járok német kéttanos vagyok és nagyon imádom:)Ha kérdésed van írj rám

De nagyon jó iskola,rengeteg programmal:)

2014. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!