Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (SE-ETK) Semmelweis Egyetemen...

(SE-ETK) Semmelweis Egyetemen újrafelvétel, újra beiratkozás lehetséges, miután kirúgtak?

Figyelt kérdés

Betegségem miatt sok tantárgyból nem sikerültek a vizsgáim másodszori/harmadszori felvétel után sem. A dékáni méltányosságot már kihasználtam. Most a TVSz alapján ki fognak rúgni, de szeretnék ugyanide jelentkezni, mert jobban vagyok, és most jól tudnék teljesíteni.


Tehát a mostani (őszi) szemeszter végén kirúgnak, én febr. 15-ig beadom a jelentkezésemet ugyanide. Az biztos, hogy a felvételi sikeres lesz, de vajon engednek-e majd beiratkozni?


Próbálkozott valaki mostanában ezen az egyetemen, esetleg ugyanezen a karon ilyennel? Sikerült beiratkozni?

Vagy ismeri valaki az egyetem erre vonatkozó szabályait, mert a TVSz-ben nincs szó erről a témáról.



2014. jan. 26. 12:02
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Bocsi,hogy belekontárkodok a kérdésedbe ,de én pont ugyanide jártam ,csak én saját döntésemből szüntettem meg a jogiszonyomat.Ilyenkor szerinted lehet újra jelentkezni majd a felvételi keretében?

Bocsi még egyszer ,és köszi előre is!

2014. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia 20:22!


Nagyon szívesen adnék biztató választ a kérdésedre, mert tudom, hogy más egyetemeknél ez, amit leírtál lehetséges minden további nélkül. Viszont nem merek egyértelmű igent mondani, mert ezen az egyetemen semmi se úgy működik, ahogy kéne, úgyhogy inkább írj egy emailt a tanulmányi osztálynak, esetleg hívd fel őket ez ügyben.

E-mail: to@se-etk.hu, Tel.: 486-5940

Ezekben az időpontokban van esélyed elérni őket:

hétfő: 8.00 – 12.00, 14.00 – 16.00

szerda: 9.00 – 12.00

csütörtök: 8.00 – 12.00, 14.00 – 16.00

péntek: 8.00 – 12.00, 12.30 – 14.00

Az emailekre elég lassan reagálnak, néha a telefont se veszik fel. De kitartás!

2014. jan. 26. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányadéves vagy? Ha elsős, akkor nincs gond, még a tandíjat sem kell visszafizetned. Igen, felvételizhetsz újra, és fel fognak venni, szerintem tiszta lappal indulsz.
2014. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másodéves vagyok. Akkor semmi remény?
2014. jan. 26. 21:38
 5/7 anonim válasza:
Értem.Köszönöm szépen az infókat,aranyosak vagytok! :)
2014. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek: gyanítom, hogy nem írtál alá hallgatói szerződést, vagy első évben ott hagytad. Ebben az esetben szerintem van még a 12 támogatott félévedből annyi, hogy újra el tudd kezdeni és befejezni a szakot.

Kérdezőnek: ha másodéves vagy, akkor szerintem sajnos fizetni kell, de akkor is, ha nem kezded újra. De engedni fogják a beiratkozást, miért ne?

(azért kérdezz rá a TO-n)


#3 voltam

2014. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én végeztem el hasonló problémák után egyetemet (igaz, más volt a jogi környezet).
2014. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!