Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt törivel és infóval el...

Szandi9604 kérdése:

Emelt törivel és infóval el lehet valahol helyezkedni? Humán beállítottságú vagyok, de azért értem a reál tárgyakat is. Gondolkoztam a jogon és a pszichológián, de ezeknek nincs jövőjük és most infóra járok.

Figyelt kérdés

Miket tudnátok javasolni? Kommunikációs képességeim jók, dolgoztam is telemarketinges cégnél nyáron.

De a fent leírtakból szeretnék emeltezni jövõre. Viszonylag jó tanuló vagyok(4,25)

köszönöm a segítséget.



2014. jan. 29. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs jövőjük... :(

De van, ha az ember baromi jó.

Neked lehet, hogy nincs ebben jövő, de más, ambiciózus embernek van. Aki nem adja fel egy pillanat alatt, amikor még nem is tud semmit az egészről.

2014. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!