Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átvesznek a Budai Ciszterci...

Átvesznek a Budai Ciszterci Szent Imre Gimibe vagy külföldi iskolába?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok 7. osztályos Nagykanizsán a BLG-ben egy nagyon erős gimnáziumban. Nem szeretem az osztálytársaimat. Ezért jövőre (8.-ban) máshova szeretnék járni, de nem Kanizsára, hanem máshová, messze. Szerintetek Bp, vagy külföld? Németül nagyon jól beszelek, angolul is elboldogulok.
2014. febr. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szüleiddel / nevelőiddel kell megbeszélni és kialakítani.
2014. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen tanuló vagy (főleg ha a Szt. Imrébe szeretnél menni), amiről nem írtál semmit
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár hozzátok mintha Z.egerszeg közelebb lenne

Ott is vannak középiskolák

2014. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 4,80-as tanuló vagyok! Mondjuk most rontottam betegség miatt... Tudom, hogy van Zegen. is, de ha elmegyek, akkor messze.
2014. febr. 12. 07:57
 5/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a nővérem a Szt. Imre Gimi melletti egyetemre jár (NKE), és a rokonom is oda fog. Anya a 6. diplomáját csinálja, és Ő is az NKE-n. Vagy külföldön is vannak rokonaink, barátaink. Németország, Ausztria, Egyesült Királyság, New York.
2014. febr. 12. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!