Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak szerintem hülyeség ez az...

Csak szerintem hülyeség ez az ideiglenes felvételi sorrend?

Figyelt kérdés
Teljesen beparáztatják csóró kölköket,aztán 2 hónapig tövig rágják a körmüket,hogy felvették-e vagy sem.Totál bepánikol némelyik,hogy "jujcika,én csak 126.vagyok,nem fognak felvenni",aztán kiesik előtte vagy 98 ember,és fölveszik.Hülyeség ez az egész ideiglenes,húgom is totál be van parázva...16/F
2014. márc. 2. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is az a meglátásom
2014. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hanyadik vagy,sorstárs? :D
2014. márc. 2. 11:52
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Az egész felvételi úgy ahogy van egy nagy értelmetlenség
2014. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Velem nincs gond, de van aki többedmagával áll "holtversenyben" és hiába kitűnő, nem fogják fölvenni, mert nem ott lakik (más településen lakik)
2014. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szarul van megcsinálva az egész..
2014. márc. 2. 11:59
 6/18 anonim válasza:
Én most felvételizek, és az első iskolában amit megjelöltem 51. vagyok. Van, hogy sírok, van, hogy reménykedek, vagy épp tojok az egészre. Csak az a gáz, hogy semmire se tudok koncentrálni, mert ezek kattogok. Egyszer ezt hallok egyszer azt. Szerintem is hülyeség ez az egész. Köszönöm az álmatlan éjszakákat annak aki kitalálta! :/
2014. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
szerintem is hülyeség már az ideg megesz 1.5 hónapig hogy most mi lesz felvesznek -e vagy sem..
2014. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"137. vagyok, van esély bekerülni a Leövey Klára vagy a Veres Pálnéba, a felvételim 46, 38 pontos lett, a jegyem nagyon jók....?"


Ez ilyen kérdésektől én még összeteszem a kezem, hogy nem kaptam gutát.

2014. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
...még*
2014. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

Azért kell az ideiglenes sorrend, mert az alapján tud mindenki sorrendet változtatni, ha esetleg az adott iskolába úgy gondolják nem fogják felvenni. Viszont én azt nem értem, hogy mit kell azon görcsölni, hogy felvesznek-e vagy sem; attól még, hogy görcsölsz, nem fognak nagyobb eséllyel felvenni. Ha meg nem vesznek fel álmaid iskolájába, akkor valószínű, hogy nem is érdemelted meg, hogy felvegyenek (lusta voltál, jobb jegyeid is lehettek volna, stb.).


Én annó huszonvalahanyadik voltam, amikor 16 embert vettek fel, és nekem senki nem mondta, hogy hogy mennek a dolgok. Jó, elsőre megijedtem, hogy most ez hogy lesz, hogy nem vagyok benne, de aztán nem érdekelt; vagy felvesznek, vagy felvesznek máshova, amit megjelöltem. Aztán felvettek, és nem aggódtam magam hülyére.

2014. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!