Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi helyett valami más ötlet?

Orvosi helyett valami más ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval nehéz döntés előtt vagyok, eddig úgy volt, hogy az orvosira fogok jelentkezni, de a suliban lévő kémia fakttal konkrétan semmire nem megy az ember...és igazából a számolások sem mennek olyan jól mint szeretném Viszont a bioszt meg imádom és a fakt is jó, emellett nagyon szeretnék az emberekkel foglalkozni, de ha nem az orvosira jelentkeznék akkor mire érdemes? Mindenképpen valahogy ebben az irányban szeretnék megmaradni, csak nem tudom merre. Vagy vállaljam be a kémiét külön tanárnál?
2014. márc. 9. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát orvos akarsz lenni vagy nem, Ez a kérdés. Ha igen, akkor gyúrjál rá és jelentkezz oda.
2014. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál szerintem érdemes lenne megpróbálnod egyedül/külön tanárral felkészülnöd a kémiára.

Mikor érettségizel?

2014. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd jövő májusban, de ugye most már el kéne döntenem mit akarok igazán, mert ha nem muszáj akkor nem csinálom végig a kémiával. Viszont gondolkodtam biológia alapszakon és abból mondjuk kutatónak vagy genetikusnak lenni...
2014. márc. 9. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az orvosi végül is végig egy elég kemény tanulás, szóval akkor a kémiának "meg se kell kottyannia". Tudom ez nem így működik azért, de ha Villányi Attila Kétszintű érettségis könyvét tudod, akkor annyi az érettségi. Abban a könyvben pont minden benne van ami emelt kémiához kell. Nekem ő volt a kémia tanárom+megtanultam a könyvet és egy 92% os kémiára elég is volt :) szóval hajrá
2014. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de orvosira lehet fizika emelttel

is menni (biosz mellett)-

2014. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Végülis hogy döntöttél? :)

(egy fogorvosira készülő)

2015. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!