Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzések, szakmák...

Milyen képzések, szakmák léteznek a művészet, tervezés területén?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon szeretnék valamilyen művészeti vagy tervezős szakmát tanulni.Nézegettem volna már az interneten, de nem sok mindent találtam, nem tudom honnan induljak.Nem vagyok bp-i sem, ezért sem vagyok benne jártam, gondolom itt több iskola van.Milyen jó szakmák vannak az említett szakterületeken?Olyasmire gondolok, mint például a tervezőgrafikus...vagy egyáltalán mennyire lehet ezekben elhelyezkedni?

Nagyon köszönöm a válaszát, aki ír:)


2009. dec. 16. 10:55
 1/3 A kérdező kommentje:
*ezért sem vagyok benne jártas (elírtam):D
2009. dec. 16. 10:56
 2/3 anonim válasza:
100%

Bp-n két egyetem is van.


MKE (képző): festő, szobrász, grafikus, restaurátor, intermédia, látványtervező


MOME (ipar): animáció, textiltervezés, tervezőgrafika, fotó, media design, építőművész, formatervezés, fémműves, üvegműves


Ezeken kívül van még a Kaposvári egyetemnek művészeti kara, és még néhány más egyetem is.


Felvi.hu-n utána tudsz nézni.


Középisola pedig a Képző- és Iparművészeti Szakközép (ez is Bp-i)

2009. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hűű de jó választ írtál:)köszönöm szépen:)
2009. dec. 31. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!