Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szak lenne a legjobb...

Milyen szak lenne a legjobb számomra? (mérnöki pálya)

Figyelt kérdés
Még csak 10.-es vagyok, de már gondolkozom a továbbtanuláson. A kedvenc tárgyaim a fizika és az informatika, mindkettőt emelten tanulom gimnáziumban elég jó eredményekkel. Milyen szakokat tudnátok javasolni? (pl.: villamosmérnöki? mérnökifó? )Tapasztalatokat is szívesen várok az egyetemekkel kapcsolatban. Lányként nem néznek le ezeken a képzéseken?

2014. márc. 29. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyértelműen mérnök infóra mennék. Lányként meg nem hogy nem néznek le, hanem egyenesen kiváltságos leszel, mert kevés a lány.
2014. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miskolcból tudok kiindulni, gépészmérnöknek tanulok, a programozást, informatikát itt nem veszik komolyan inkább mindenkit átrugdalnak kettessel, tehát ha tényleg jó vagy akkor ez kilőve, mérnökinfó szerintem erre született. Villamosmérnökin elektromossággal kell jóban lenni, informatikával annyira szerintem nem. Gazdaságinformatikust csak akkor ajánlom, ha csíped a közgázt, de mivel emelt infót tanulsz szerintem az is kilőve. Miskolcon ennyi van, Pesten lehet még több is.
2014. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!