Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem akarok menni most oda...

Ha nem akarok menni most oda ahová felvettek akkor mit tehetek? Vissza kell mondanom vagy elég ha nem iratkozok be?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a tanulmányi osztályt keresd meg és mondd, hogy halasztani szeretnél, fél évet vagy egy évet lehet.
2008. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már egész évet úgy tudom nem lehet egyszerre passzívon tölteni... Max fél évet. De szerintem elég ha nem iratkozol be, de mindenféleképpen kérdezz utánna az intézménynél és még most, mert ha lesz szabad helyük akkor tudnak hírdetni pótfelvételit és megkerülhet az, aki nagyon szeretne ott tanulni!
2008. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly úgy volt, hogy aki nem ment el a beíratkozásra, azt automatikusan nem vették fel... legalábbis nálunk. De kérdezz rá. Hívd fel a sulit, ők tuti meg tudják mondani.
2008. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Ha nem megyek el beiratkozni, akkor nem vettek fel. Ilyenkor pótfelvételin lehet jelentkezni máshová?
2008. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!