Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek tanár attól hogy fel...

Lehetek tanár attól hogy fel vagyok mentve matekból?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, most 9.-es, és nagyon nem megy a matek.. a tanár se a legkedvesebb és eléggé le is vagyok maradva, amit próbálok behozni, de nehéz, úgyhogy úgy döntöttem , hogy felmentetem magam.. És teljesen úgy érzem hogy tökéletes az iskola, mert szinte minden másból négyes-ötös vagyok,abból viszont bukásra állok. Ott hagyni viszont nem akarom a sulit, mert nagyon szeretem , és elég szépen rajzolok, így a rajz tanár a szárnyai alá vett, és nagyon sokat tanultam tőle. Ugyan még idén nincs biológia óránk, de általánosban is ment, és azt is nagyon szeretem. Minden álmom rajz és biológia szakos tanárnak lenni. Szóval, attól, ha fel vagyok mentve, még lehetek tanár, vagy teljesen tegyek le róla?

2014. máj. 5. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nem, ha matekból nem érettségizel írásban-->, az összes pedagógiai-tanári szak egy bezárt kapu számodra.


Vedd rá a szüleidet, hogy ezt vegyék meg neked:

[link]

ennél egyszerűbben sehol sincs leírva a matek..Innen tuti, hogy menni fog, minimum a 2-es 3-as, írnék ingyenes anyagokat, de sajnos az ingyenes anyagokkal nehéz haladni..Nem reklámozni akarom, de nekem bevált!

2014. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha letudsz erettsegizni matekbol, akkor igen. (Es a matekerettsegi nagyon konnyu szokott lenni) De arrol azert ne feledkezz meg, hogy a bioszban is nehany helyen kell a matek. Pl genetika feladatokhoz nagyon kell tudni a valoszinusegszamitast, mert anelkul meg a legegyszerubb feladatot se tudnad megoldani. Vagy biokemianal is szokott lenni szamolos feladat, de azok meg nem olyan veszesek.
2014. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!