Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakot...

Szerintetek milyen szakot vagy szakmát lenne még érdemes elvégeznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára végzek az egyetemen, német-orosz szakon. Eddig van egy kereskedelmi ügyintéző szakmám (ami sok mindenre nem elég..), Ecdl vizsga, meg a nyelvtudás (német felső, angol, orosz közép). Ami MA a Bsc-re ráépülne, az tanári képzés, de jobban szeretnék az idegenforgalom irányába mozdulni.

A problémám azzal csak az, hogy szeretnék levelezőn járni, és valami olyan szak kellene, ahol nincs sok matek, közgáz és statisztika (ergo a turizmus-vendéglátás szak kilőve emiatt, ami pedig jó lenne...)

Valakinek van valamilyen tippje, esetleg olyan szak, amit tud? :) Okj is jó lenne, nem ragaszkodok ahhoz, hogy egyetemi képzés legyen...

Elkezdtem nézegetni, csak tanácstalan vagyok, ezért is írtam ki a kérdést :)



2014. máj. 23. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanári képzésen nincs más MA képzés amire tudnál jelentkezni és tetszene is?:)
2014. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tanári MA-t csak német-orosz irányon vehetem fel, ami még tetszene is, de olyan helyeken indítják (csak nappalin) ahova sajnos - anyagi értelemben - nincs lehetőségem járni. :(
2014. aug. 8. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!