Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-TTIK földrajz szakról...

SZTE-TTIK földrajz szakról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Majd később szakirányul ezt választanám: Terület-és településfejlesztés!

Ide szeretnék felvételizni februárban, és érdeklődnék milyen a szak? Mit tudtok róla? Mik az esélyek vele?

Májusban végzek az OKJ-s képzésemmel,az is beleszámít.De teljesen más írányú. :D

Szerettem középsuliban a földrajzot, kis érettségim is abból volt (5!), a nagy érettségit nem ebből tettem. Azonban most a OKJ-m alatt gazdaságföldrajzot tanulok, 5-öst kaptam belőle.

20/L


2009. dec. 31. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia, én ide járok csak másik szakirányra

2. félévben kell majd kiválasztani mire szeretnél szakosodni, addig minden órátok együtt van. Az első félév alapozás, nem olyan nagyon nehéz. ". félévtől kezd durvulni a dolog, mikor bejönnek ilyen édes kis tárgyak, mint geomorfológia, meg geoinformatika.

a 3. félévben már lesznek a választott szakirányodnak megfelelő órák. Azt nem tudom, hogy a terület és településfejlesztésen milyen órák vannak, de van nekik pl kötelező terepgyakorlatuk, azt mondták nagyon jó volt.

Elég összetartó közösség szokott kialakulni, sok mindenben segítik egymást.


Ha valami konkrétat szeretnél kérdezni, esetleg tudok mutatni anyagokat, akkor írj egy mailt, felveszlek msnen.

2009. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%
SZTE-TTIK-s vagyok, a TTIK-n a föci a legnagyobb büfészak, de ott van jóföciscsaj, akit kb az egész koli sunázna:D
2010. jan. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
kíváncsi lennék mire jársz... merthogy a földrajz kicsit sem büfészak, az tuti.. ülnél be pár óránkra, egyből belátnád..
2010. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
INfo és a többi szakhoz képest az. ezt SZTE-TTIK-n mindenki tudja:)
2010. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

jó, szerintem gyere be egy óránkra, még választhatsz is ;) aztán nem ezt mondanád... nem értem hogy lehet valamiről ilyet állítani, amihez közöd sincs, nem tanulod... mert ha ezt tanulnád és azt mondanád hogy habi akkor ok, elfogadom, neked biztos habi. de hogy egy olyan valamiről állíts ilyet, amit ki se próbáltál.. azért kicsit erős nem gondolod?

ez pont olyan mint hogy az infósokat kockának tartják..

2010. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Lekoczkázhatod őket, lesz@rom, mert ki fognak b@szni, szal nem vagyok koczka:D:D Föciről mindenki azt mondja, h a legkönnyebb, volt olyan ember, aki infos volt, föcis lett és mondta, h büfészak az egész föci.
2010. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

mondom, ki lehet próbálni, aztán meg nyilatkozni. Lehet hog ymi nem tanulunk programozni (amúgy a geoinfó szakirányosok tanulnak), helyette vna kartográfiánk, geomorfológiánk, geoinfónk, gazdaság meg társadalomföldrajzunk.

Kisapám sztem örülönél ha az első évet átvészelnéd valahogy.

2010. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk 700-ból 30 olyan ember van, aki mindenből átmegy első évben. És a ti tárgyaitok nagyja az magolós, nem kell hozzá semmi extra csak leülni és beseggelni, érteni nemsokat kell. Nálunk prog, kalkulus, SzAr ezek mind mind a legbuktatósabb tárgyak, egész SZTE-n nemcsak infon vagy TTIK-n.
2010. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

hát.. nem sokra mennél földrajzon magolással.. miből gondolod hogy nekünk " a tárgyaink nagy része magolós"?

meg kell értened hogy mi miért történik és mért úgy.. magolással nem tudod visszaadni.

BTK-n.. ott kell magolni, nálunk meg fel kell fogni hogy mi hogy van, különben már a legelején kivágnak.

2010. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
84%

Az infós barátomnak!

Hogy a teve tegyen téged magáévá!

Honnan tudod hogy a földrajz büfészak? Ja hogy mondták. Jólvan.

Első évben mérnökinfós voltam, tudom milyen a SzAr,kalkulus,dimat stb. szopós tárgy. Na ilyenek vannak földrajzon is, sőt.

Tehát februártól várlak szeretettel egy-két előadásra, gyakorlatra, meglátjuk mennyire érzed jól magad a mi kis büfénkben.

2010. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!