Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanulhatok kriminológiát...

Hol tanulhatok kriminológiát a Rendőrtisztin és a jogon kívül?

Figyelt kérdés
Én nem találtam mást^^"... kérlek, segítsetek!
2010. jan. 2. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehol.

Miért, hova akarsz még menni ha már megtaláltad hol tanítják?

2010. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Idén végzek az egyetemen, csak ez is nagyon érdekel. Kiegészítésnek gondoltam.
2010. jan. 3. 11:46
 3/5 anonim válasza:
Szabadkán van magánegyetem, ahol van kriminalisztika szak. Csak szerbül. / gondolom ezzel nem sokat segitettem... :( /
2010. febr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi! -_^!
2010. febr. 8. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez igazából zavaros dolog.

Mert amikor a Pázmány oldalán néztem, akkor azt írták, hogy Jogi és igazgatási képzési terület, igazgatási képzési ág, bűnügyi igazgatási, illetve rendészeti igazgatási alapképzési szakokon, valamint nemzetvédelmi és katonai terület, védelmi képzési ág alapképzési szakjain szerzett oklevél és szakképzettség, valamint főiskolai végzettséggel rendelkezőket vesznek fel.


De régebben egy másik helyen is utána olvastam

és ott pedig:

Teljes kreditérték beszámításával vehető figyelembe a szociológia, szociális munka, szociálpszichológia, társadalmi tanulmányok, a bűnügyi igazgatási, igazságügyi igazgatási, rendészeti igazgatási, a büntetés-végrehajtási nevelő alapképzési szakok és a jogász egységes, osztatlan mesterképzési szak.


Saját véleményem szerint Pszichológián is lehet kriminológiára szakosodni, ugyanis akkor honnan eredesztethető a kriminálpszichológia?!

Szóval szerintem csak kutakodj utána.

2011. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!