25 evesen ujra iskolaba szeretneek menni tapasztalatok? Tanacsok? Kerlek olvasd tovabb.

Figyelt kérdés

Szoval 25 eves lany vagyok, otthon szereztem erettsegit, grafikus iskolat vegeztem utana animacios film keszito iskolat is ( sajnos csak kezi rajzolassal, no computer)

kozben elvegeztem egy Babysitter online okjst mert keszultem kulfoldre hogy legyen valami...

A lenyeg hogy miutan befejeztem az iskolaimat eljottem kulfoldre, probalgattam igy ugy letelepedni de nem jartam eddig sikerrel es ugy nez ki hogy otthon fogom vegezni...

Szoval kedvem lenne iskolaba menni es kitanulni valami olyat ami tenyleg hasznos es meglehet belole elni ... bar kicsit keson nott be ehhez a fejem lagya, de talan meeg nem tul keso... szoval milyen iskolat ajanlanatok? Igazabol talpraesett eros lany vagyok es meg a fius szakmakkal is jol kijonnek... sokmindenhez lenne kedvem...

Szivesen fogadok tanacsokat ...

Koszonom mindenkinek aki ir!



2014. jún. 20. 04:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, én 22 éves lány vagyok és egyáltalán nem késő tovább tanulni.Én szakácsnak tanultam és most a következő héten leteszem az érettségit.Amikor szakácsként tanultam dolgoznom is kellett és volt egy 26 éves srác is akinek ez volt a harmadik szakmája.Emellett volt egy olyan munkatársam aki 40 éves volt és elment érettségizni.Még ilyen öregen sem késő és nem is ciki.Szóval valami szakmát szeretnél.

Pincérnő,cukrász,szakács,marketinges,szociális gondozó és ápolónő,kozmetikus,műkörmös

Fiúsabb esztergályos

Ezek amelyekkel sokra mehetsz

Egyébként én nagyon jól rajzolok.Kézzel,számítgéppel és még mobillal is. Megírnád,hogy hol és milyen grafikus iskolat végeztél és utánna milyen animacios film készítő iskolát végeztél? Anime és a manga nálam nagyon bravúros.

Köszi.

2014. jún. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sose szégyelld, hogy tanulni akarsz! :D

Meglep, hogy ennyi mindennel nem sikerült külföldön semmit találnod. :S Esetleg kint valami képzésre nem gondoltál? A grafikus vonalat is tovább vihetnéd és szabadúszóként csinálhatnád. Jó grafikusból sosem elég, rengeteg kontár van. :)

2014. jún. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdésed. Én 28 évesen jelentkeztem egyetemre. Persze levelezőn, már sok-sok éve dolgoztam előtte/közben is.


Elég szakmád van, most már itt az ideje, hogy kitaláld, mit szeretnél csinálni.

2014. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a valaszt.

En Oroszlanyban a Lengyel Jozsef gimiben vegeZtem a grafikust, utana pedig a MA-RA rajzfilmstudional csinaltam meg az animaciosat, Budapesten. Igen utolsoka tudom hogy elkène döntenem de ezzel gondjaim vannak mert olyan ember vagyok aki hamar meggondolja magat es sajna egyik nap elhatarozom magam, masnap meg hallok valamit aztan az miatt nem... Szoval meeeg nem talaltam olyat amitöl nem tudnanak eltantoritani tanulas teren... Nem tudom mi lenne a legjobb az esetemben... Szeretnek a grafikanal maradni de nem sokat tudok rola...

2014. jún. 21. 05:41
 5/7 Gabica12105 válasza:
Próbálj olyat keresni amihez lenne kedved és nem csak azt néznéd, hogy muszáj dolgozni! Soha nem késő elkezdeni! Ha hamar akarsz dolgozni pl.: egy fodrász vagy ilyesmiket is csinálhatsz ez 2 év! De ha jól rajzolsz egy körmös tamfolyamot is megpróbálhatsz! Remélem segítettem!
2014. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia

Igen segítettél mert olyat irtal, amin elgondolkodtam :)

Nem rossz ötlet... Igazabol jo es ezeket meg akkor is lehet csinalni ha esetlek várandos leszek ... Az az igazsag hogy valami olyat szeretnék csinalni, ami valakivé tesz... Amire azt mondjak hogy ez igen! Amivel többet tudok keresni a minimumnal...

2014. jún. 22. 05:44
 7/7 Gabica12105 válasza:
Akkor örülök neki! Sok sikert hozzá!! :)
2014. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!