Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű informatika...

Középszintű informatika érettségin mennyire nehéz elérni kb.80%-ot? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Gondolom könnyebb mint a fizika érettségi, ezért is választanám ezt.

Továbbá 1 év alatt fel lehet rá készülni tanár nélkül?



2014. júl. 2. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jelenleg egyikben sem vagy jobb, mint a másikban, akkor az informatikával sokkal könnyebb.
2014. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az infó borzasztó könnyű középszinten. 9.-ben a gyengébb infós csoportban voltam. 12. év elején érettségiztem belőle, és bő 1-1,5 hónap gyakorlással 79% lett az írásbelim. A szóbelimet elrontottam, de így is meglett a 80%.

Szeptember közepéig azt sem tudtam, mi az az Access. :D

Mondjuk engem érdekelt a dolog, úgy lett ennyi. De amúgy ha nincs turelmed formázgatni a Wordben, meg ilyesmi, akkor én hagynám a helyedben. Annyira figyelmesnek kell lenni, hogy az hihetetlen. Nagyon könnyű pontokat hullajtani.

2014. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy nem voltam faktos, meg semmi ilyesmi. 1 évig volt informatikám heti 2 órában.
2014. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban. Első ránézésre az adatbázis-kezeléstől ijednek meg a legtöbben, mert ott le kell küzdeni egy kis küszöbenergiát, de ha valaki tanul, akkor a táblázatkezeléssel meg az adatbázis-kezeléssel lehet egységnyi idő alatt sok pontot összeszedni. A szövegszerkesztést azért nem lehet hanyagolni, mert arra meg nagyon sok pontot adnak, de a pepecselős érszeket ki lehet váltani.
2014. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!