Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetősége van manapság...

Milyen lehetősége van manapság egy érettségi nélkülinek? (többi lent)

Figyelt kérdés
11. osztály befejezett de kívül álló ok(szak megszűnése)miatt 12.ben nem lehetett vizsgázni. Milyen ingyenes szakmákon lehetne tovább tanulni? 20/F

2014. júl. 16. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát melód nem lesz így az tuti, de szakmád se nagyon, inkább csináld meg az érettségit, és utána egy jobb szakma, ha nagyon elszánt vagy akkor ne állj meg tovább a fősulira\egyetemre!!!
2014. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs még késő, menj felnőttoktatásba vagy esetleg nappali tagozatra ha az szimpatikusabb..

az egyik lehetőség tehát, hogy folytatod.. érettségi után pedig ne menj szakmára, tudsz helyesen írni, gondolom olyan buta se vagy, én tanultam hegesztőnek, de elképesztően alja emberekkel kellett gyakorlatoznom, ott is hagytam. Az érettségi fontosabb, mint egy-egy szakma. És ha már érettségizel, próbálj hajtani a jó eredményekre, hogy ha mégis felsőoktatásban folytatnád, legyenek elég pontjaid. A lehetőségek nem a szakmáknál kezdődnek. vagy max. ha mindenképp fizikai munkát akarsz.

2014. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!