Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mennyek továbbtanulni?

Hova mennyek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vam egy tervem.Rendőrnek továbbtanulnék az Adyligeti iskolába,Budapesten.Ez eddig oké,de abba is belegondoltam hogy mi lesz ha nem vesznek fel.

Hova mennyek tovább?Milyen munkát válasszak?Minek tanuljak tovább?Van valami oldal ami segít abban hogy megtudjam miben lennék jó?

Köszi!Kérdés van írjatok!



2014. júl. 30. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Menjek. A menny az, ahol az angyalkák vannak.
2014. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen "helyes"írással leginkább kisegítőbe. Feltéve, hogy oda felvesznek.

Ez a "mennyek" valószínűleg még ott is kizáró ok lesz.

2014. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Menj papnak.
2014. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Komojan eggyszer nemm tuttok beszollni a rohatt hejesírás mijatt.nemm alra vagyok kiváncsi hoggy ki mijen üggyesen tugya leelenörizni a hejesírásom, hanem a kérdésemre szeretnék választ kapni.Gépelni sohasam szerettem, nem is tudok,nem fogok magyarázkodni nektek,ha titeket meg ennyire iritáll mások helyesírása minek jöttök olyan oldalra ahol más segítséget kér,és nem kioktatást?Erre a kérdésre nem kérek persze választ.
2014. júl. 30. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Kérlek, ezt ne csináld!
2014. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vannak önismereti tesztek, de nem tudom, hogy ezek mennyire segíthetnek.


pl. [link]


Miért akartál rendőrnek menni?


Ha azért, mert érdekel az emberek biztonsága, ergo szociális érzékenység miatt akkor mehetsz például ápolónak, mentősnek stb.


Ezek mellett Országgyűlési Őrséget is megnézném (nem tudom, hogy milyen rendszerességgel van a felvétel, de ettől függetlenül érdemes megérdeklődni) a te helyedben, esetleg egyéb biztonsági szolgálatok.

2014. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,neked köszi.Rendőrnek azért szeretnék még most is menni,mert érdekelnek a fegyverek,és ahogy mondtad az embereket is szeretném valamilyen módon védeni.Csak ha esetleg nem sikerűl,nem tudom mihet kezdek.Mentőst azt inkáb hanyagolnám,sosem vonzott ez a fajta munka,és a korház.Egy ilyen tesztet kipróbálok,köszi.
2014. júl. 31. 01:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Direkt nem írtál egy szót sem helyesen? :D
2014. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem akkora idióta, hogy nem is tudna helyesen írni egy szót sem.


Isten ments, hogy ilyen kezébe fegyver kerüljön. Szerencsére azért a rendőrségen is van szűrés, és azokat, akiknek az IQ-juk nem éri el legalább a minimális elvárt szinten, úgy kihajítják, hogy csak leshetnek.

2014. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ilyen gyönyörű helyesírással biztos lehetsz benne, hogy nem fognak felvenni....de jobb is
2014. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!