Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumba milyen eredményekkel érdemes menni?

Figyelt kérdés
A Karinthyba készülök angol kéttannyelvű részére eddig kitűnő voltam és nagyon remélem hogy ezt tartom is,de ezen felül a felvételinek minimum körülbelül milyen jól kell sikerülnie,mennyit várnak el?Nagyon nehéz a bekerülés?(tapasztaltaktól kérdezem)

2014. aug. 7. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat évvel ezelőtt én is oda készültem, általánosban végig kitűnő voltam, mégsem vettek fel. Most nem tudom, hogy van ott a felvételi, de akkor a központin kívül meg kellett írni ott helyben a suli felvételiét is, ami szintén magyarból és matekból állt. Igazából nem sikerült olyan rosszul (a magyart szúrtam el egy kicsit), de pont lemaradtam a felvettektől. Aztán két évvel később egy barátom is oda jelentkezett, aki viszont nem volt kitűnő általánosban, csak simán jó tanuló, mégis felvették. Szóval (mint általában minden) ez is sok mindentől függ. Tanulj sokat, tégy meg minden tőled telhetőt, és nem lesz baj. Sok sikert! :)
2014. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. aug. 7. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, hogy milyen felvételit kellene írnod, de véleményem szerint, 75+ az, ami jó, persze lehet, hogy tévedek, mert nem mostanában felvételiztem.

És ugye egy ideje van már szóbeli is, ami nagyon sok pontot ér, szóval ott is nagyon fontos, hogy jól szerepelj.

2014. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!