Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Járt valaki a Baár Madas...

Járt valaki a Baár Madas gimmnázium? Jó suli, jó volt oda járni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 15:26
 1/3 anonim válasza:
27%
Én jövőre kezdek ott szt. jó suli
2015. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
92%
Huuu gyerekek nagy itt a félreértés! ide járok, most vagyok tizenegyedikes. Versenyistálló, van aki bírja de van aki nagyon nem, nem tudom. Szerintem ha valaki tudná előre h ez milyen akkor be nem tenné ide a lábát. Ja, igen most is éppen valami fasza töri beadandót írok hajnali 1kor és utána jon a kemia mert hnp rövidített órák alatt Tz-t írok(lehet h nem az utolso pillanatban kellett volna elkezdeni csak mar egy hete irom.) itt még az éneket is komolyan veszik!! mármint itt senki nem normáis lassan úgy érzem h én sem. szerintem hallgassatok rám én már 3 éve szenvedek itt :"( Nem akkora nagy durranás mint a hírneve. hagyjátok sztem
2015. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

én nemrég végeztem. pokoli volt. ha újra kezdhetném biztosan nem mennék oda. aki azt írja h így jó meg úgy jó valószínűleg soha életébe nem járt oda. persze az évvégi jegyeket és az érettségiket lehúzzák, hiába tudják, hogy neked kell a pont meg a jó jegy..

az osztályközösség jó volt, de egy pár tanár nem tudom, hogy ment át az alkalmasságin anno...

2015. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!