Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika érettségiről...

Informatika érettségiről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Én már több éve érettségiztem,még a hagyományos érettségit tettem le, de most újból érettségizek,mert szeretnék egyetemere menni és az informatikát választottam érettséginek. Mennyire nehéz, mire menjek rá jobban, mi az, amibe jobban beleássam magam, melyik része? Előre is köszönöm.
2010. jan. 20. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon nehéz vagy nagyon könnyű attól függően, hogy mit tudsz. Milyen választ vársz erre a kérdsére? Nézd meg az om.hu-n felül az érettségi linken a követelményeket és a korábbi érettségik feladatsorait a javítási útmutatókkal, abból képet alkothatsz. Vigyázz, idén kismértékben változik a szabályozás, összevonták a webszerkesztés-prezentáció-grafika hármast egy témakörbe.
2010. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolsó mondatod sokat segített, ezt például nem tudtam.
2010. jan. 20. 19:37
 3/3 anonim válasza:
Van belőle szóbeli. Ha potyázni akarsz csak hogy meglegyn inkabb menj médiára. Az csak irasbeli :)
2010. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!