Hol lehet állatorvosnak tanulni a Széchenyi egyetemen kívül? Van valaki, aki annak tanult? Örülnék, ha mesélne róla.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 03:18
 1/10 anonim ***** válasza:

"Hol lehet állatorvosnak tanulni a Széchenyi egyetemen kívül?"


Külföldön.

2010. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom, Magyarországon csak a Szent István Egyetemen van állatorvosképzés. Egyébként külföld.
2010. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az állatorvosképzés az egyik legkeményebb szak az országban, durvább, mint az orvosi egyetem. Úgyhogy csak akkor menjél oda, ha tényleg az akarsz lenni. Meg kell dolgozni érte. Cserébe nagyon jó a társaság, és a tanárok többsége rendes.
2010. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És külföldön hol?Tudtok konkrét helyeket is?De tényleg csak ez az egy suli lenne itthon?!:(itt megkérdeztem,és ha valaki nem kerül be államilag támogatottba,a tandíj egy félévre 1 000 000 ft felett van.Még vissza is kérdeztem,(e-mailben a sulitól!)hogy nem-e írták el,de jött a megerősítés,hogy nem,tényleg ennyi!És lehet itt valami ösztöndíjat,vagy ilyesmit igénybe venni?TÉNYLEG!:amúgy az egyetemeken úgy általában,nincs korhatár,igaz?Jah,egyébként igen,tényleg ide akarok menni.Már pici korom óta ez az álmom!Van egy lovam,és 13 kutyám!Nem vagyok bolond,de néha többre tartom őket,mint az embereket!
2010. jan. 26. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:

nagyon sok a tandíj, ezért igyekezni kell, hogy bekerülj államilag támogatottra! ösztöndíj van, szociális és tanulmányi is, illetve a vidékiek kaphatnak kollégiumi elhelyezést. a többi egyetemmel ellentétben itt az elsőévesek nagy eséllyel kapnak helyet.

külföldön - a legtöbb országban van állatorvosi, gondolom, de én azt javaslom, azért elsősorban erre koncentrálj, aztán Erasmussal még mindig kijuthatsz két félévre. a magyar egyetem nagyon jó, vannak híres oktatóink. használd ki.

2010. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemn értem, miért szeretnél külföldre amenni, ahol szinte biztosan költségtérítéses képzésre kerülnél be, ha már itthon sem szeretnéd kifizetni az 1 milkát. (hozzáteszem, nem is gondolják ,hogy az átlag magyar ezt megtegye)
2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok,csak kíváncsi voltam.Ha nem gondolnák ezt,akkor nem kérnének ennyit:(
2010. jan. 26. 23:43
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha nem gondolnák ezt,akkor nem kérnének ennyit"


- Hát, márpedig így van. Vagy Te talán sok olyat ismersz, aki megtehetné, hogy 10 milliót kifizessen? Én nem.

Ezek a külföldieknek van elsősorban.

2010. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem azért ennyi a tandíj, hogy csak a külföldiek tudják kifizetni, hanem azért, mert ez egy eszközigényes szak
2010. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen igen, azért ilyen drága. fogorvosin is ezért majdnem 1.5millió/félév. de állat-/orvosira fizetősre inkább külföldiek jönnek, mert ők ugye államira nem is tudnának...
2010. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!