Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosisok? Milyen az egyetem?...

Orvosisok? Milyen az egyetem? Esteleg végzett orvosok? Érdemes ezt a sok évet végigtanulni. Mi a véleményetek? Volt, hogy megbántátok, hogy orvosira mentetek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mennyi erőfeszítésébe kerül*
2014. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10.- ikes vagyok. Amúgy ha valaki nem ötös matekból az nagy baj, mert én négyes vagyok. Neked hányasod volt?
2014. okt. 30. 14:32
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A matek tudásod a kutyát nem fogja érdekelni. Ez nem matekos szak. Ha tudsz mértékegységet átváltani az kb. elég orvosira. Bioszból, kémiából és angolból érdemes jónak lenni.
2014. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jaj de nagyon cuki vagy kérdező. :D Remélem, tényleg összejön, felvesznek, és nem fognak elrontani.

Ezek a kérdések amúgy engem is foglalkoztatnak, tizenegyedikes vagyok, tehát még nem késő meggondolni magamat az orvosival kapcsolatban, de nem akarom. :D Nagyon érdekel a biosz és a kémia is, csak attól félek, hogy valamit nagyon elcseszek, és nem fog összejönni...

Mondjuk érdemes lenne tudni, hogy melyik válaszoló hova jár, mert nyilván a közösség helyenként változó.

2014. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az "elégedett" válaszoló vagyok. Szegedre járok, ez az utolsó évem.
2014. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a kevésbé elégedett válaszoló vagyok és Pécs. Szegedről egyébként én is csak jót hallottam, és a személyes találkozások is mindig pozitívak voltak.
2014. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#14

Köszi :)

Remélem felvesznek majd az orvosira. És hidd el én is nagyon félek attól, hogy elcseszem az érettségit. Az az álmom, hogy orvos legyek és nagyon összetörnék ha nem sikerülne. Én nagyon szeretnék embereken segíteni, én nem is tudom magam elképzelni más szakmában.

Sok sikert az érettségihez! :D

2014. nov. 1. 14:15
 18/21 anonim ***** válasza:
Neked is sok sikert. :) Bízzunk abban, hogy mindkettőnknek sikerülni fog. :) Jó lenne mondjuk Szegedre járni...
2014. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, Szegeden én is gondolkoztam, bár én pesti vagyok. :D
2014. nov. 4. 18:51
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is. De nagyon szimpatikus dolgokat írnak a szegediek. Mondjuk az legyen a legkisebb gondom, hogy melyik egyetemet válasszam... :D
2014. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!