Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Távoktatás vagy levelező...

Távoktatás vagy levelező főiskolai képzés?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokat várok!

Most szeretnék jelentkezni majd másoddiklomára munka mellett.

Mennyire kivitelezhető?

Nehezebb, könnyebb , mint nappali?


Én nappali villany karon végeztem, úgyhogy ebből kiindulva reménykedem, hogy fog menni.Gazdasági szakra szeretnék...közgazdász gazd-men.



2014. dec. 4. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én levelezőre járok munka mellett. Nekem mondjuk sok év kimaradt, így szokatlan, hogy újra tanulnom kell.


A rossz az, hogy én már évek óta dolgozom, megszoktam, hogy munka után azért van időm magamra is a házimunka mellett. Hát most kb semmi időm nincs igazán, vagy erőm nincs már hozzá. Nem túl nehéz szak, de még így is kell beadandókat csinálni, tanulni ZH-kra. Nehéz munka után még rávennem magam, hogy még tanuljak is, közben pedig szalad a ház is.


Szóval ennyiből nehéznek találom, de ez még csak az első félév és remélem, hogy hamarosan hozzászokom az új napirendhez.

2014. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!