Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehetne kriptozoológiáról...

Hol lehetne kriptozoológiáról tanulni iskolai szinten? Esetleg szakitól?

Figyelt kérdés
Erről a tudományról beszélek: [link]
2008. aug. 18. 12:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Szakira, mint szakértőre gondolok, ezzel foglalkozóra :)
2008. aug. 18. 12:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a néprajzhoz áll legközelebb a dolog. De vigyázz mert néprajzos diplomával éhen lehet halni.

Esetleg megpróbálhatod a zoológiát, vagy a biológus szakot is. De a kriptozoológiát nem fogadják el tudományos körökben.

2008. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen néhány egyetem biológia szakán később el lehet menni zoológia szakirányba,de arról nem tudok,hogy ezen belül van-e kriptozoológia.(én most ősztől kezdek biológus szakon)Esetleg böngészd a felvi.hu-t,nézegesd a felvételi tájékoztatókat stb.(ám sajnos itt sem biztos,hogy felleled az összes lehetőséget)
2008. aug. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 amanojaku válasza:
szerintem igen nehéz kriptozoológiát tanulni és megélni belőle, mert a "nagyokosak" áltudománynak tekintik. de ha lehet, az biológia, és zoológia. a néprejzhoz meg mi köze van?
2010. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Magyarországon nem lehet kriptozoológiát tanulni! Magyarországon megélni sem lehet belőle, hiszen a kriptozoológusok olyan állatok után kutatnak, melyek létezése kérdéses, ez nem igazi tudomány. Még azt sem tudom hol van ilyen kutatóközpont, pedig engem is érdekelne. :)
2012. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De szerintem olyan területeken, ahol vannak ezek a kérdőjeles állatok, pl. Skóciában a Lochnessi szörny vagy északabbra, ahol a jetik élnek vagyis élhetnek.
2012. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!