Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gábor Dénes Főiskola (GDF)...

Gábor Dénes Főiskola (GDF) elvégzése utáni munkalehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiváncsi lennék a véleményetekre, én idén fogok érettségizni és info szakra szeretnék menni , de mivel a matek nem nagyon megy ezért nem számítok 300+ os pontra , viszont az info annál inkább. Az a problémám hogy pesten szeretnék maradni de pesten Gábor Dénes Főiskolán kívűl más info-s suli nincs ahol a kellő pontszám nemhaladja meg a 300+at (tudomásom szerint , ha dévednék javítsatok ki , kérlek) Viszont a csapból is az folyik hogy így rossz a GDF meg színvonaltalan meg nem lehet állást kapni. Na épp ettől félek , tételezzük fel én most elvégzem a tanulmányaim a GDF-en és lediplomázok... akkor élve eggyesek szavaival azzal a diplómával kitörölhetem a seggem és nemfogok sehol munkát kapni, vagy csak nagyon nehezen puttó helyen? Mert ezt állítják sokan ... de akkor nincs is értelme oda mennem? Leginkább olyan emberek véleménye érdekelne akik GDF-en végeztek és VAN munkahelyük a saját szakmájukban:) Előre is köszönöm a válaszokat.

ui: Lehetőleg az ócsároló kommenteket mellőzük.


2010. febr. 5. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

elte-ik prog.info BSC szakon alacsonyabb a ponthatár, én itt vagyok nagyon jó:)

2010. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hello-hello

Néztem Elte-ik -t btw az lesz az első hely amit meg jelőltem de Már! tavaj is 320 kellett oda , vagy ha tévedek akkor esetleg felvi.hu vagy másmilyen linkel tudnád igazolni ? Köszönöm :)

2010. febr. 5. 16:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve ez a BSC szak ez milyen? államilag támgogatott illetve nappali? Megtennéd hogy írnál róla pár szót , előre is köszi :)
2010. febr. 5. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát hallod hasonló cipőben vok, de én erről a GDF-ről nem is hallottam viszont az ELTE prog.info szakjáról kapásból lemondtam mert (asszem pont itt olvastam) első két év 95%-a matek, és a szak helyes megnevezése ráadásul programtervező matematikus . Szóval nem akarlak elkeseríteni, de akkor nem elég, h nem bírnád, de nem is szeretnéd! (mármint, ha kb. úgy vagy a matekkal mint én...:D) bár erről az első kommentelő vszeg többet tudna mondani.
2010. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vok: hát nem mondom hogy könnyű, meglehet próbálni sztem. :P, sokat kell tanulni, de annyira sokat mégsem:D szóval, kinek hogy megy.

320igen ennyi volt tavaly.

2010. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jah annyit még, hogy én egyáltalán nem szeretem a matekot, infó még elegy, ez a hely, ilyen biztosíték volt hogy bekerüljek valahova, (420 pontos helyeket jelöltem be)

de nem bántam meg sőőőt:D

szal. humán érdeklődéssel IS ellehet itt lenni:)

2010. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szuper :) Köszi szépen :) Csak sikerüljön jól az érettségim ^^ ha meg nemfog marad a GDF.
2010. febr. 7. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát 23:03-as most elbizonytalanítottál lehet mégis meg kellene próbálnom?! :D Én is 410-est akarok és ez lett volna a mentőövem, de a matek miatt lemondtam róla, pedig szerintem könnyen bekerültem volna mert van egy info 5ösöm...
2010. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NAA?Végül hova mész?
2011. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne:P
2011. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!