Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gerincferdülésre jár a plusz...

Gerincferdülésre jár a plusz pont felvételin?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne kezdjetek el leszólogatni, meg oltogatni mert felesleges. (van már nyelvvizsgám, meg emelt érettségim is, szóval nem oszt nem szoroz.)

Egyszerűen csak érdekelne, hogy ezért járna e plusz pont. Elvileg tartós betegség, és anno osztálytársam gerincferdülése miatt volt ingyen tankönyves középsuliban...

Aki tudja pls. válaszoljon.


2010. febr. 9. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem. Esetleg ha nagyon beteg, de szerintem akkor is csak a tesióra alól menthetnek fel.. Pluszpont semmiképp nem jár érte. Siketeknek, vakoknak, tolókocsisoknak jár azt hiszem, meg terhes nőknek és árváknak meg ilyen szomorú sorúaknak. És persze a versenyeredményekért (sport, tanulási), emelt érettségiért és nyelvvizsgáért.

Erre ne alapozz, de a felvin biztos találsz több hasznos infót és táblázatot..

2010. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam semmi konkrét információt.
2010. febr. 9. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ilyesmit ne haragudj, de tényleg honnan szedsz? Egyáltalán nem jár.
2010. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem,az kéne még:)

Miből van emelted meg nyelvvizsgád???

2010. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol ezt a tartós betegséges dolgot...

Emelt töri és angol közepem van.

2010. febr. 9. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

kapható gerincferdülésre többlepont :)

2015. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!