Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esetleges OKJ-s szakmával...

Esetleges OKJ-s szakmával felsőoktatási szakképzést szerezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Első OKJ-s szakmámat tanulom, reményeim szerint sikeres vizsgát teszek belőle. Mindazonáltal szeretnék továbbtanulni csak felmerült bennem egy kérdés. Ugye az első szakma 21 éves korig ingyenes. A felsőfokú szakképzés 2 év után sikeres záróvizsgát követően oklevelet ad. Na most erről számos leírást olvastam, nagyon megoszlanak a vélemények. Jogszabályt nem találtam rá, bár lehet nem jó helyen kerestem.

Szóval, ha sikeresen elvégzem első OKJ-s szakmám, és elegendő pontszámom van a kiszemelt felsőoktatási szakképzésre, akkor azt államilag támogatott formában tanulhatom?


Esetleges válaszaitokat köszönöm szépen!



2015. febr. 10. 09:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!