Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valami jó tanulási módszer...

Valami jó tanulási módszer földrajzból?

Figyelt kérdés
Azon kívűl hogy olvasd el 10x és jól van. Emelt érettségire készülök.

2015. febr. 28. 20:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezt a közoktatást tanfolyamok kategóriát amúgy nyugodtan ki lehetne törölni úgysem lehet választ kapni semmire.
2015. márc. 1. 01:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat en a terkeptanulasra kifejlesztettem par jo modszert: eloszor is gyakran en magam rajzoltam le a terkepeket aztan osszehasonlitottam az atlasszal es igy a folyokat, hegyeket, orszaghatarokat jol megtanultam. Ha pedig varosokat kell akk azt csinaltam h fogtam egy vakterkepet es egy pauszpapirra megcsinaltam a sablont h hol vannak a varosok majd az ures vakterkepre megprobaltam magamtol bejelolni. Utana raraktam a pauszpapirt h megnezzem mennyi az elteres. Ha sok volt akk ujra probalkoztam amig jo nem lett :))

Ha pedig elmeletet tanulsz akk ird le ujra a vazlatot h abbol tanulhass v ha nayon szepet akarsz akk gepeld be, az is sokat segit

Ha nagyobb anyagreszt tanulsz akk ird ki a cimszavakat kartyakra, huzz egyet es mondd el magadnak

Remelem segitettem, en csak alap orara jartam de ott is eleg rossz voltam eleinte ugyh eleg sok modszert probaltam ki es vegul ezek segitsegevel kaptam meg a kegyelem otost :DD

2015. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!