Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet illetve megérné az...

Lehet illetve megérné az asztalos szakmát választanom?

Figyelt kérdés
Korábban vettem részt kurzusokban de csak belekóstolás jellegűen azt viszont észre vettem hogy például egyenesen nem tudok fűrészelni (bútor asztalosról lenne szó). Most fogok végezni az érettségivel hamarosan és érdekelne hogy megéri-e ezt a szakmát választanom, hogy hátha belejövök illetve az elhelyezkedés mennyire jó a szakmán belül? a válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2015. márc. 6. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon megérné,hiány van belőlük!:)
2015. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 goaus ***** válasza:
Jó szakma, és ne izgulj, megtanítanak rendesen fűrészelni is, rutin kérdése csak. Mondjuk az iskolát kellő odafigyeléssel kll kiválogatni, sok a kutyaütő lehuzó oktatási intézet.. Mondjuk annyit hozzáteszek asztalos ismerősök kivétel nélkül már nyugaton dolgoznak, itthoninál 5-6x fizetésért.
2015. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszolóknak! Ma jelentkeztem a szakmára. Már csak arra lennék kíváncsi hogy a kézi fűrészelésemet hogyan pontosíthatnám (gyakorlás persze) de van ennek valami előíratlan menete,technikája?.
2015. márc. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!