Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Média designer szakhoz milyen...

Média designer szakhoz milyen készségek, érettségi, esetleg plusz képzések szükségesek? Ha valaki erre a szakra járna, vagy van ismerőse, aki erre jár, tud nekem tanácsokat, tippeket adni és tapasztalatokat megosztani a szakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok, és nyár óta felkeltette a figyelmemet ez a szak. Érdekel a fotózás, mozgókép és animáció, szeretek rajzolni, weboldal tervezés is érdekel és szeretek "elektronikai kütyükkel művészkedni". Sima gimnáziumba járok, de valaki ajánlotta hogy menjek el egy grafikai felkészítőre, hogy fejlődjek. Emellett pedig szeretném még tudni, milyen érettség szükséges hozzá, mely tantárgyakra koncentráljak rá főleg? Mely egyetemekre, főiskolákra érdemes jelentkezni média design szakra? Esetleg külföldön (németország, ausztria) érdemesebb lenne? Tudom, korán van még a pályaválasztáshoz, de sokak írták, hogy nem árt időben elkezdeni a felkészülést. Minden tippet, tanácsod előre is nagyon köszönök!!

2015. márc. 14. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne akarj oda menni. A soproni művészeti egyetem sokkal jobb.

A momen inkább a befolyásosság számít, ha befolyásos és gazdag a családod mindent megengednek. ha nem, akkor ok nélkül is megbuktatnak, bármit tehetsz, nem fogják megengedni, hogy te ott kiemelkedj, tapasztalat. Már nem járok oda.

2015. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. máj. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!