Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár itt valaki a Szent István...

Jár itt valaki a Szent István Egyetem Állatorvosi karára?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy zajlik egy napotok, mit csináltok stb. Milyen a diák-tanár viszonya. És természetesen bármi más ami ezzel kapcsolatos.
2010. febr. 18. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én oda járok! Oda szeretnél járni?

Elég sok gyakorlatunk van egy héten, az összesen ott kell lenni. Ezen kívül sok előadás is van. A tanárokat általában nem ismerjük személyesen, hisz egy évfolyamon vagyunk kb. 80-an. Persze akad, hogy összeismerkedünk 1-1 tanárral, a fiatalabbakkal még össze is lehet barátkozni. :)

Kérdezz bátran nyugodtan!

2011. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, :)


Végre valaki! Állatorvosira jársz vagy bioszra a karon belül?

Nekem még egy évem van a gimiben. Nagy-nagy álmom, hogy összejöjjön az állatorvosi, mérhetetlen a rajongásom az állatvilág iránt, ennél szebb, jobb szakmát el sem tudnék képzelni magamnak. Viszont ha nem jönne össze, akkor becélzom a gyógyszerészetit vagy a biomérnökit, az etológia is érdekel, de azzal meg nem nagyon tudnék később mit kezdeni.

Elég nagy túljelentkezés van az állatorvosi karon, és elég nehéz bekerülni is (bennmaradni meg mégnehezebb, mi?!).

Megkérdezhetem, hogy hanyadéves vagy, illetve, hogy téged hány ponttal vettek fel oda (mennyi volt az érettségi pontod)? Most 431 pont kell hozzá amúgy.

Szerinted egy jó érettségivel, egy emelt kémiával, egy biosz középpel és egy angol közép nyelvvizsgával van esélyem?

Milyen az egyetemi közösség, jófejek a csopitársak, sokat buliztok? :)


Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de nagyon megörültem, hogy van végre valaki... Persze nem kötelező mindenre válaszolnod, írj ha lesz időd!

Üdv: K

2011. febr. 21. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Bocsi hogy csak most írok, de valamiért nem kaptam emailt. Az állatorvos szakra járok, most vagyok 11. féléves. Nem könnyű bekerülni, de nem lehetetlen. Benn maradni meg sokkal-sokkal nehezebb, az érettségi egy sétagalopp még 1 db nehezebb vizsgához képest is. :) Mikor én érettségiztem még más pontrendszer volt, akkor 144 volt a maximum.

Persze, van esélyed. De bioszból miért nem próbálod meg az emeltet?

Vannak jó barátaim az egyetemen, bár pont nem a legjobb embert kérdezed a bulikról, én nem nagyon jártam. Vannak bulik, bár a sok tanulás miatt jó néhányat ki kell hagyni... A közösség jó, mindig segítjük egymást!

Kérdezz még nyugodtan! :)

2011. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!